321

Par BIOROCK | Ilgtspējīgi notekūdeņu attīrīšanas risinājumi

BIOROCK – LĪDERIS INOVATĪVOS NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS VEIDOS

Uzņēmums BIOROCK tika izveidots 1988. gadā ar mērķi radīt inovatīvas, ilgtspējīgas metodes notekūdeņu attīrīšanai, vienlaicīgi nekaitējot videi. Kopš mūsu dibināšanas esam attīstījušies par starptautiski atzītu līderi inovatīvās notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijās un izkliedētās notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijās, kas neizmanto elektrību. Šīs notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir piemērotas gan mājokļiem, gan komerciālām iestādēm, kas ir gan lielas, gan mazas.

Pēc 32 gadiem uzņēmums BIOROCK tiek pārstāvēts vairāk nekā 75 pasaules valstīs, un tam ir daudzi sertifikāti. Mēs lepojamies ar to, ka nodrošinām augstas kvalitātes, inovatīvu un revolucionāru ūdens attīrīšanu mājām un iestādēm visā pasaulē.

MŪSU PIEREDZE

Mēs esam vienīgais notekūdeņu speciālists, kura galvenais mērķis ir veikt inovācijas. Pateicoties mūsu revolucionārajām metodēm un ilgstošajam
mantojumam, mēs turpinām augt un papildināt savas zināšanas un pieredzi katru dienu. Mēs ticam, ka darbs ir jāpaveic pareizi ar pirmo
reizi, tāpēc visu mūsu iekārtu uzstādīšanu uzrauga mūsu apmācītie uzņēmuma BIOROCK sertificētie speciālisti. Mūsu 32 gadu pieredze
un globālais atbalsts apliecina mūsu profesionalitāti un kompetenci notekūdeņu attīrīšanas nozarē.

MŪSU SKATĪJUMS

Mūsu mērķis ir kļūt par labāko notekūdeņu attīrīšanas uzstādītāju un uzsākt globālo revolūciju veidā, kā cilvēki pārstrādā
un attīra notekūdeņus. Mums rūp ilgtspējīgas nākotnes veicināšana mūsu planētas labad.

MŪSU MISIJA

Produktu inovācija, ilgtspējīgums un atbalsts ir mūsu pamatuzdevumi. Mūsu mērķis ir turpināt ražot inovatīvus
produktus, izmantojot mūsu revolucionārās metodes un tehnoloģijas. Mūsu aizraušanās ar vides aizsardzību motivē mūs
ražot vienkāršus un ekonomiskus produktus ar zemām oglekļa dioksīda emisijām un minimālu ikgadējo apkopi.
Mūsu sistēmas ir 100% pārstrādājamas, un mēs cenšamies uzturēt šīs godprātīgās metodes.

MŪSU APŅEMŠANĀS

Pastāv piecas pamatidejas, uz kurām mēs balstam visus savus produktus un praksi

Kvalitāte

Uzņēmumā BIOROCK esam apsēsti ar kvalitāti. Tas nozīmē, ka ieviešam tikai labākos produktus, veicam labāko uzstādīšanu un sniedzam labāko atbalstu. Šī kvalitāte ir acīmredzama visā, ko mēs darām, sākot no mūsu izcilajiem produktiem līdz mūsu sarežģītajām apmācības programmām, ko nodrošina ekspertu komanda.

Izcilība

Mūsu pieredze un vērība garantē tikai labākos, uzticamākos produktus un pakalpojumus – nodrošinot tirgum nepārspējamu notekūdeņu attīrīšanas risinājumu.

Revolucionārs

Revolucionāras metodes un vērība mūsu produktu izgudrošanā ļauj mums uzņemties vadību un vienmēr palikt soli priekšā ar notekūdeņu inovācijām.

Ilgtspējība

Mēs ļoti rūpējamies par produktu ilgtspējību – tas ir viens no mūsu galvenajiem mērķiem. Mūsu produkti ir unikāli izstrādāti, lai tie būtu ilgtspējīgi gan mūsu klientiem, gan videi.

Atbalsts

Uzņēmuma BIOROCK unikālie pakalpojumi domā gan par pagātni, gan – tagadni un nākotni. Mūsu galalietotāji un partneri ir pārliecināti, zinot, ka mēs esam tikpat uzticīgi labākai rītdienai kā jūs.

Vai vēlaties ar mums sazināties?

Labdien, mans vārds ir José Manuel Rodríguez , BIOROCK International Sales Director . Sazinieties ar mums, lai saņemtu BEZMAKSAS projekta novērtējumu.

Kur jūs atrodaties?

Par jums?

Lai sazinātos ar jums

Tel. nr. valsts kods tiek izvēlēts automātiski pēc valsts izvēles.

Kāda veida produkts jūs interesē?

Ja izvēlaties citu, lūdzu, norādiet to piezīmju laukā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?