321

Bieži Uzdotie Jautājumi Par BIOROCK | Bieži Uzdotie Jautājumi Par Sadzīves Notekūdeņu Attīrīšanu

Ko Ietver Attaukošanas Process?

Mūsu atbilde:

Tāpat kā ar visām drenāžas sistēmām, atkarībā no pašas vienības (nogāzes, attālumi utt.), tauki un peldošās nogulsnes, kas galvenokārt rodas ēdiena gatavošanas un veļas mazgāšanas laikā, mēdz nosēsties un sacietēt caurulēs starp māju un septisko tvertni, kad iekārta kādu laiku darbojas maz vai vispār nedarbojas. Jūsu uzstādītājs ieteiks jums ieviest pārbaudes trejgabalus ar spraudni, kas aizsērēšanas gadījumā ļauj viegli veikt apkopi.

Septiskajai tvertnei: kad iekārta ir izslēgta, tad vienkārši jāizskalo filtrs ar tīru ūdeni (tā ir suka, kas atrodas septiskās tvertnes izejā), lai novērstu uzkrāto vielu sacietēšanu laika gaitā un filtra aizsērēšanu. Atkarībā no vienības, ja ir nepieciešams tauku uztvērējs, tas ir jāiztukšo pirms katras izslēgšanas. Šie piesardzības pasākumi attiecas uz visām mūsu sistēmām pēc ilgstoša izslēgšanas perioda.

BIOROCK attīrīšanas iekārta netiek ietekmēta, jo to sasniedz tikai iepriekš apstrādāti notekūdeņi, kas nesatur taukus. Taču saskaņā ar mūsu lietotāja rokasgrāmatu katru gadu ir jāveic vizuāla pārbaude. Ieslēdzot iekārtu pēc 6 mēnešu bezdarbības, mēs iesakām sākumā tecināt tīru ūdeni, līdz ūdens nonāk tieši pašā BIOROCK vienībā; tas ļaus pārbaudīt pareizu plūsmu caur sadalītāju un atkārtoti samitrināt BIOROCK filtrēšanas vidi. BIOROCK filtrā nedrīkst izmantot nekādas piedevas.

Mēs iesakām uzticēt savas iekārtas ikgadējo apkopi profesionālim. Ja jūsu uzstādītājs nevar piedāvāt apkopes līgumu, mēs varam iepazīstināt jūs ar īpašu uzņēmumu, kuru varat pieprasīt mūsu tīmekļa vietnes kontaktu lapā.

Biežāk uzdotie jautājumi

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Iegāde

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Uzstādīšana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Izmantošana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Iekārtu Uzturēšana

Vai vēlaties ar mums sazināties?

Labdien, mans vārds ir José Manuel Rodríguez , BIOROCK International Sales Director . Sazinieties ar mums, lai saņemtu BEZMAKSAS projekta novērtējumu.

Kur jūs atrodaties?

Par jums?

Lai sazinātos ar jums

Tel. nr. valsts kods tiek izvēlēts automātiski pēc valsts izvēles.

Kāda veida produkts jūs interesē?

Ja izvēlaties citu, lūdzu, norādiet to piezīmju laukā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?