321

Bieži Uzdotie Jautājumi Par BIOROCK | Bieži Uzdotie Jautājumi Par Sadzīves Notekūdeņu Attīrīšanu

Vai Var Savienot Divus Biorock Sistēmas Ventilācijas Kanālus?

Mūsu atbilde:

Divus ventilācijas kanālus, septisko tvertņu fermentācijas gāzes izplūdes kanālus un attīrīšanas iekārtas ventilācijas kanālus savienot nedrīkst.

Rokasgrāmatas 9. lappusē sniegto uzstādīšanas instrukciju 4. punkts, kā arī diagrammas vienas un tās pašas rokasgrāmatas 17. un 18. lappusē (piegādātas kopā ar katru sistēmu) ir skaidri norādīts ventilācijas dizains. Abi ventilācijas kanāli ir jāatdala un jāuzstāda saskaņā ar uzstādīšanas rokasgrāmatu.

Attiecīgajai sistēmai (5EH) Biorock ļauj savienot divus ventilācijas kanālus vienā kanālā no vietas, kur ir pēc iespējas mazāk liekumu (īpaši ne 90° liekumi) un kur 110 mm diametra sekcija ir viendabīga. Uzstādītāja pienākums ir pēc notekūdeņu attīrīšanas sistēmas aktivizēšanas pārbaudīt ventilācijas sistēmas efektivitāti. Gaisa plūsmu var uzlabot, statiskā nosūcēja vietā uzstādot vēja nosūcēju.

Elektriskā ventilācija ir nepieciešama tikai tad, ja rodas problēmas ar efektīvas gaisa plūsmas nodrošināšanu (paliekošas smakas, neapmierinoša attīrīšanas efektivitāte).

Deviņas reizes no desmit nepatīkamas smakas klātbūtne norāda uz ventilācijas trūkumu vai sliktu izplūdes kanālu izkārtojumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Iegāde

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Uzstādīšana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Izmantošana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Iekārtu Uzturēšana

Vai vēlaties ar mums sazināties?

Labdien, mans vārds ir José Manuel Rodríguez , BIOROCK International Sales Director . Sazinieties ar mums, lai saņemtu BEZMAKSAS projekta novērtējumu.

Kur jūs atrodaties?

Par jums?

Lai sazinātos ar jums

Tel. nr. valsts kods tiek izvēlēts automātiski pēc valsts izvēles.

Kāda veida produkts jūs interesē?

Ja izvēlaties citu, lūdzu, norādiet to piezīmju laukā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?