321

Bieži Uzdotie Jautājumi Par BIOROCK | Bieži Uzdotie Jautājumi Par Sadzīves Notekūdeņu Attīrīšanu

Vai Vienmēr Jāuzstāda Ar Vēju Darbināms Vai Elektrisks Izplūdes Ventilators, Lai Nodrošinātu Sistēmu Ventilāciju?

Mūsu atbilde:

Izplūdes ventilatora veida izvēle ir atkarīga no iekārtas:

Septiskajai tvertnei un tās fermentācijas gāzes noņemšanai: ventilācijas tīkls tiks aprīkots ar statisku izplūdes ventilatoru vai ar vēju darbināmu izplūdes ventilatoru, kas atrodas vismaz 40 cm virs ēkas kores un vismaz 1 m no jebkura loga vai jebkuras citas ventilācijas sistēmas. Attīrīšanas iekārta tiks ventilēta atsevišķi no septiskās tvertnes ar vēja darbināmu izplūdes ventilatoru (ar lāpstiņām), kas arī novietots uz ēkas kores.

Elektriskā ventilācija ir nepieciešama tikai tad, ja rodas problēmas ar efektīvas gaisa plūsmas nodrošināšanu (paliekošas smakas, neapmierinoša attīrīšanas efektivitāte). Deviņas reizes no desmit nepatīkamas smakas klātbūtne norāda uz ventilācijas trūkumu vai sliktu izplūdes kanālu izkārtojumu.

Mūsu uzstādīšanas instrukcijās uz BIOROCK filtra ieteikts izmantot ar vēju darbināmu izplūdes ventilatoru, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem nepietiekamas ventilācijas gadījumā.

  • Ja septiskās tvertnes ventilācijas sistēma ir nepietiekama, tas kļūst skaidrs gandrīz nekavējoties, jo rodas nepatīkamas smakas. Tad gaisa plūsmu var uzlabot, uzstādot vēja turbīnu.
  • Ja filtra ventilācija darbojas slikti, nav jūtama gandrīz nekāda smaka un īpašnieks uzzina tikai par sliktajiem ūdens attīrīšanas rezultātiem apkopes laikā. Lai saglabātu efektivitāti, mēs iesakām vienmēr uzstādīt vēja enerģijas ventilatoru. Tomēr, ja uzstādītājs apstiprina, ka pietek ar statisku izplūdes ventilatoru (izmantojot, piemēram, dūmu testu), tā nav problēma.

Jebkurā gadījumā, ja mums ir jāsniedz apkopes pakalpojumi saskaņā ar garantiju, pirmā veiktā pārbaude attieksies uz ventilācijas efektivitāti, un, ja tā nav efektīva, tas būs jālabo uz īpašnieka rēķina.

Biežāk uzdotie jautājumi

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Iegāde

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Uzstādīšana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Sistēmas Izmantošana

BIOROCK Notekūdeņu Attīrīšanas Iekārtu Uzturēšana

Vai vēlaties ar mums sazināties?

Labdien, mans vārds ir José Manuel Rodríguez , BIOROCK International Sales Director . Sazinieties ar mums, lai saņemtu BEZMAKSAS projekta novērtējumu.

Kur jūs atrodaties?

Par jums?

Lai sazinātos ar jums

Tel. nr. valsts kods tiek izvēlēts automātiski pēc valsts izvēles.

Kāda veida produkts jūs interesē?

Ja izvēlaties citu, lūdzu, norādiet to piezīmju laukā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?